Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Tahiri reagon: Më dënuan 3 vjet burg, se kushërinjtë më përdorën emrin

Menjehere pas vendimit te gjykates se krimeve te renda, Saimir Tahiri doli nga salla dhe ka folur per median. Ai theksoi se do ta vazhdoje betejen me drejtesine.

Deklarata e Tahirit:
Me aq sa degjova dhe arrita te kuptoj, nuk jam kriminel, nuk jam trafikant droge, nuk jam pjese e nje grupi kriminal.

Meqenese kusherinjte e mi kane perdorur emrin tim, gjykata me denoi per shperdorim detyre.

Mua mu duk si vendim pafajesie por gjykata nuk pati kellqe ta deklaroje qe jam i pafajshem.

Leave A Reply

Your email address will not be published.