Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

LAJM I FUNDIT/ Aksident në Tiranë, vdes në spital drejtuesi i motorit

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Një automjet dhe një motor janë përplasur në rrugën “Besim Fagu” e për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i motorit. Ai është dërguar me urgjencë në spital por nuk ka mundur të mbijetojë.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të aksidentit tragjik, ndërkohë që është shoqëruar drejtuesi i mjetit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.