Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Nuk ndalen termetet, lëkundje 3.2 ballë në Durrës

Një tjetër lëkundje është ndjerë në vendin tonë ku prap epiqendrën e kishte në Durrës.

Kjo lëkundje ishte me magnitutë 3.2. Tërmeti ka krijuar panik tek qytetarët ku ato kanë vendosur të qëndrojnë jashtë shtëpive.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.