Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Të trembur nga termeti, banorët e Ndroqit e kalojnë natën jashtë

Tërmeti që shkundi vendin pasditen e sotme duket se ka lënë pasoja te qytetarët. Të frikësuar të hyjnë në banesa ata kanë vendosur ta kalojnë natën jashtë.

Sic duket nga fotot e LSA, disa prej banorëve në Ndroq, kanë vendosur dyshekët në rrugë për të kaluar natën.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.