Aktualitet

Tërmeti i fuqishëm shkund Tiranën, tmerrohen qytetarët


Një tërmet 5.8 ballë ka tronditur Shqipërinë pasditën e sotme.

Lëkundje të forta zgjatën për disa sekonda, ndërsa për pasojë  u shënuan dhe dëme materiale.

Qytetarët kanë dalë në rrugë të tmerruar.

loading...

Artikuj te ngjashem

Nje koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close