Aktualitet

Termeti i fortë që goditi Shqipërinë shemb shkëmbin e Kavajës

Tërmeti i fuqishëm ka shkundur Shqiperine diten e sotme. Sipas raportimeve epiqendra ishte në Durrës dhe mësohet se tërmeti ishte 5.8 ballë.

Per shkak se lekundjet ne kete rajon kane qene te forta e te konsiderueshme këto janë disa pamje nga Shkëmbi i Kavajës.

Nje pjese e formacionit natyror duket se eshte shembur si pasoje e lekundjeve te forta ne vend.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close