Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Vazhdojnë termetet, regjistrohet lëkundja e tretë brenda tri minutave

Ne Shqiperi vazhdojne lëkundjet e termetit. Pak me pare eshte regjistruar nje tjetër termet.

Kjo është lëkundja e tretë e rregjistruar brenda pak minutave.

Lëkunda zgjati disa sekonda duke rritur panikun tek qytetarët që tani e kanë të vështirë të rikthehen në banesa.

Lëkundja e tretë ishte 4.4 ballë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.