Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Femija 2 vjeçar bie ne kazanin e rakise, dergohet ne gjendje te rende ne spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Skrapar, ku  një foshnjë 2 vjeç ka rënë në kazanin e rakisë duke u dëmtuar rëndë.

Burime bëjnë me dije se fëmija ka pësuar djegie në të gjithë trupin, dhe i rrezikohet jeta.

Foshnja është nisur me urgjencë, në gjendje të rëndë,  drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.