Politika

Shkarkohet sekretari i këshillit bashkiak Durrës, u përfshi në sherr me kreun e PS

Armand Tragaj nuk do të jetë më sekretar i Këshillit Bashkiak të Durrësit. Ai u shkarkua nga detyra këtë të premte.

Tragaj u përfshi disa ditë më parë në një konflikt me kryetarin aktual të Partisë Socialiste në Durrës, Luan Zaza.

ABC Neës raportoi se ngjarja ndodhi pasi u propozua shkarkimi i tij. Të dy burrat, Luan Zaza dhe Armant Tragaj janë përplasur fizikisht në ambientet e një lokali pranë bashkisë së qytetit.

Tragaj ishte emëruar në këtë pozicion që prej 2016-s nën siglën e LSI-së.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close