Aktualitet

Preferoi te qendronte ne detyre deri ne momentin e fundit ,Olta Xhaçka behet nene per here te dyte

Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka është bërë sot nënë për herë të dytë, duke sjellë në jetë një vajzë. Burime bëjnë me dije se të dyja gëzojnë shëndet të plotë.

Pavarësisht se si nënë në pritje mund të merrte disa ditë pushim, Xhaçka preferoi që të qendronte në detyrë deri në ditët e fundit të pritjes së ëmbël.

Kujtojmë se Xhaçka dhe bashkëshorti i saj, ish-deputeti Artan Gaçi janë prindër edhe të një vajze tjetër, 4 vjeçe me emrin Hana, e cila tashmë u bë dhe me motër, emrin e së cilës nuk e kemi zbuluar ende.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close