Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Maratonen e Tiranes e fiton policia qe kap cdo plake qe shet ne rruge

Ish-ministri i Financave ne qeverisjen e PS, Arben Malaj ka publikuar një foto ku shihet një nënë e cila po shet në një cep të rrugës, ndërkohë rreth saj janë mbledhur 5 policë.

Malaj shkruan se maratonën ndërkombëtare të vrapit ne Tiranë do ta fitoje me meritë policia sepse ajo në të qindat e sekondes arrin të kape në çdo cep të Tiranës çdo plakë që shet për bukën e gojës apo për ilacet e mbijetesës.

Miremengjesi, nje koleg me nisi kete foto. Ai vlereson se maratonen nderkombetare te Tiranes do ta fitoj me merite policia e Tiranes sepse ajo ne te qindat e sekond arrin te kap ne cdo cep te Tiranes cdo plake qe shet per buken e gojes apo per ilacet e mbijeteses.

Fitorja e policise bashkiake bazohet ne stervitjen dhe rezultatet e tyre te perditshme. Cmimi moral do tju shkoj policeve fitues, ndersa cmimi 900 euro per cdo armik te kapur, mund tju shkoj shefe te tyre. Suksese te dypaleve!

Leave A Reply

Your email address will not be published.