Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Rama publikon videon, Piramida do kthehet ne kryeveper urbane

Kryeministri Edi Rama ka konfirmuar planet per te nderhyre ne objektin e Piramides ne Tirane.

Permes nje videoje te publikuar ne rrjetet sociale, Rama ka treaguar se Piramida do te behet nje nga kryeveprat urbane te Tiranes.

Postimi i Rames: dhe me projektin e Rilindjes së Piramidës, e cila pas 30 vjetësh agoni, do të kthehet në një tjetër kryevepër të zhvillimit urban, që do të përhapë kudo nëpër botë lajmin e radhës për Tiranën e për Shqipërinë moderne që duam, duke u bërë pikëtakimi i ri i më të rinjve me të ardhmen përmes “Qendrës Rinore për Teknologjitë Krijuese”, si edhe një tjetër zonë tërheqëse për të gjitha moshat, ju uroj një të dielë të bukur?

MIRËMËNGJES 😃dhe me projektin e Rilindjes së Piramidës, e cila pas 30 vjetësh agoni, do të kthehet në një tjetër kryevepër të zhvillimit urban, që do të përhapë kudo nëpër botë lajmin e radhës për Tiranën e për Shqipërinë moderne që duam, duke u bërë pikëtakimi i ri i më të rinjve me të ardhmen përmes “Qendrës Rinore për Teknologjitë Krijuese”, si edhe një tjetër zonë tërheqëse për të gjitha moshat, ju uroj një të dielë të bukur😍

Gepostet von Edi Rama am Samstag, 12. Oktober 2019

Leave A Reply

Your email address will not be published.