Aktualitet

Aksident ne Kamez, motorri perplaset me shtyllen elektrike

Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën “Silvio Berluskoni” në qytetin e Kamëz. Raportohet se një person ka mbetur i plagosur, ndërsa është transportuar në gjendje të rënë drejt Spitalit të Traumës në Tiranë.

Dyshohet se ai duke drejtuar motoçikletën ka humbur kontrollin dhe më pas është përplasur me një shtyllë elektrike në Kamëz.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close