Soft

Nje tren i teri ne ngjyre roze si ky nuk keni pare asnjehere

Endrra e çdo vajze tani eshte nje realitet.

Roza, është ngjyra e preferuar e cdo vajze. Ajo nis që në vogëlsi kur zgjedhim vetëm ngjyrën rozë në veshje, në lodra, në dekore ditëlindjesh etj. Si të mos mungonte tashmë kemi dhe një mjet transporti në ngjyrë rozë.

Ju prezantojmë me trenin e dekoruar në ngjyrë rozë. Do tju pelqente të bënit një xhiro? Fillimisht, hidhni një sy  pamjes së tij të brendshme:

Stili i Barbit në tren është dizenjuar nga kompania Kirby Design .

Nëse u dashurove me këtë stil dhe dëshiron të besh një xhiro, mund të presësh biletën në këtë stend e cila është dekoruar përsëri në ngjyra pastel, me stil të vjetër por shume tërheqës.

Në udhëtimin e rradhës drejt Londrës, mos harroni të planifikoni dhe një udhëtim me këtë tren. Udhëtim të mbarë!

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close