Aktualitet

Makina e perplasi tek Shkembi i Kavajes, nderron jete kembesori

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur në zonën e Durrësit tek Shkëmbi i Kavajës, ku një makinë goditi një këmbësor i cili më pas humbi jetën në spital.

“Më datë 20.09.2019, rreth orës 18:30, në autostraden Kavajë – Durrës,​ te Shkëmbi Kavajës, mjeti tip “Volksëagen” me drejtues​ shtetasin D. Gj., ka aksidentuar këmbesorin shtetasin R.D., rreth 80 vjeç, i cili ka ndërruar jetë.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e policisë për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close