Aktualitet

Ervis Oruci gjendet pa jete nga familjaret ne Ksamil

Policia njoftoi se një 30-vjeçar është gjetur pa shenja jetë nga familjarët e tij në Ksamil të Sarandës.

Personi i gjetur ne kete gjendje është shtetasi Ervis Oruçi 30 vjeç, i cili rezulton se është person me precedentë penalë.

Sipas policise, ai është me precedent penal për vjedhje dhe prodhim e shitje të lëndëve narkotike.

Mesohet se Ervis Oruçi është i divorcuar dhe përdorues i lën.dëve nar.koti.ke. I riu kishte pak kohë që kishte dalë nga Spitali Psikiatrik i Vlorës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close