Sport

Incident ne ndeshjen Olimpiakos-Bajern, tifozet gjermane ne spital

Një episod i pakëndshëm për futbollin është regjistruar në ndeshjen e futbollit mes të rinjëve të Olimpiakosit dhe Bajernit të Mynihut.

Në minutën e 84-t të ndeshjes të ndeshjes mes dy ekipeve U-19 huliganët e Olimpiakosit, pushtuan fushën me shkopa dhe materiale të forta nëpër duar dhe sulmuan tifozët miq të Bajernit.

Si pasojë e dhunës ndeshja u ndërpre ndërsa pamjet e ndara nga mediat greke tregojnë pasojat e sherrit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close