Aktualitet

Vlore/ Leviznin me automjetin e vjedhur dhe pa leje drejtimi, arrestohen dy te rinjte

Dy të rinj janë vënë në prangat e policisë së Vlorës për shkak se në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë vjedhur automjetin Fiat në pronësi të T.N.

Të arrestuarit janë J.D., 31 vjeç dhe Sh.H., 21 vjeç, me banim në Vlorë. Të dy këta persona janë kapur në në kryqëzimin e “Kalit të Trojës” bashkë me mjetin e vjedhur. Të dy të arrestuarit nuk ishin të pajisur me leje drejtimi përkatës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close