Kosova - Rajoni

Ja kush do ta drejtoje qeverine e re te Kosoves

Albin Kurti dhe Vjosa Osmani jane takuar serish dhe kane disktuar ne lidhje me qeverine e re te Kosoves,

Lideri i Vetevendosjes ka publikuar ne faqen e tij zyrtare njoftimin bashke me kete foto e cila duket se paraqet mirekuptim te plote ne lidhje me koalicionin e ri.

Njoftimi i Albin Kurtit:
Bashkë me Vjosën biseduam sot për përgatitjet për qeverisjen e re dhe sfidat që na presin. Kosova do të dalë nga kriza dhe do të përparojë.

Bashkëpunimi ynë është përkushtimi ynë. Qëllimet e mira dhe punët e mbara janë përgjegjësi e jona ndaj qytetarëve të Republikës dhe institucioneve të shtetit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close