Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Tirana 6 ore pa drita! Ja zonat ku do te kete nderprerje

Sipas njoftimit më të fundit të Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, ditën e sotme disa zona në Tiranë do të kenë ndërprerje të energjisë elektrike.

Energjia elektrike do të mungojë për 6 orë dhe bëni mirë të merrni masat.

Stakim për datën 30 Tetor

Në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datën 30 tetor do të stakohet energjia në këto orare dhe zona

30 tetor

09:00-15:00

Pjesërisht rrugët: “Hysen Zhura”, “Mine Peza”, “Fortuzi”

Leave A Reply

Your email address will not be published.