Lajmi i fundit

Vlore/ Stuhi shiu dhe permbytje, shume zona pa energji elektrike

Qyteti i Vlorës është përfshirë nga stuhi dhe rebeshe shiu këtë të mërkurë.

Si pasojë e reshjeve raportohet se disa zona kanë mbetur pa energji elektrike.

Ndërkohë nga prurjet e shumta te ujit rrezikohet që të shkaktohen dhe permbytje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close