Kosova - Rajoni

Si u perlesh zyrtari i PDK-se me zyrtarin e Prokurimit ne Prizren

Të mërkurën në Prizren ka ndodhur një përleshje fizike në mes të asambleistit të PDK-së, Getoar Besimi dhe zyrtarit të Prokurimit, Nezir Rexhepi.

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka, në mbledhjen e sotme të asamblesë ka thënë se Rexhepi është sulmuar nga Besimi.

Momentin e përleshjes fizike që ka ndodhur dje në rrugë, e ka publikuar Klan Kosova, e mund ta shihni më poshtë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close