Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Shkarkimi i Kajmakut, Vasili: Votimet 30 qershorit ishin…

Nekryetari i LSI Petrit Vasili ka reaguar pas vendimit të KQZ për Agim Kajmakun.

“Edi Rama kandidoi vetëm, votoi vetëm dhe numëroi vetëm dhe në fund prodhoi të inkriminuar”, shkruan Vasili në një postim në facebook.

Ja postimi i plotë:

Largimi i Kajmakut vulos, që votimet 30 qershorit ishin kriminale.

Edi Rama për faqe të zezë.

Edi Rama kandidoi vetëm,votoi vetëm dhe numëroi vetëm dhe në fund prodhoi të inkriminuar.

Edi Rama ka rënë përfundimisht politikisht, moralisht dhe psikologjikisht.

S’ka kohe për të humbur.

Zgjedhje sa më parë që të shpëtojmë Shqipërinë nga gremina!!

Leave A Reply

Your email address will not be published.