Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Aksidenti i rende ne Librazhd

Aksident i rëndë në rrugën e Prrenjasit, tek vendi i njohur si kthesa e Pishkashit.

Një makinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në lum.Nga të dhënat e para mësohet se një grua ka mbetur e plagosur.

Ende nuk dihen shkaqet e aksident, ndërkohë policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.