Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Çmenduri ne Tirane, makina fluturon me 200 km ne ore

Shpejtësi e çmendur në Tiranë.

Gjatë natës policia ka ndaluar një makinë që po ecte me shpejtësi prej 200 kilometrash në orë.

Ndalimi është bërë në unazën nga Sauku në kryqëzimin e Teg-ut në periferi të kryeqytetit.

Sipas policisë, gjatë natës janë bllokuar 10 patenta.

‘200 km.

10 patenta të pezulluara prej orës 21.00 e deri në orën 00.30 për shpejtësi që varion nga 157 km/h deri në 200 km/h në aksin rrugor Sauk-Teg.

Shpejtësi që të vret jetën.

Mos abuzoni me shpejtësinë dhe alkoolin se në rastin me të mirë ju pret polici në rrugë’, thuhet në një postim të policisë në Facebook.

Leave A Reply

Your email address will not be published.