Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Shiu permbyt edhe Saranden, shperthejne pusetat

Kanë mjaftuar vetëm 20 minuta reshje shiu dhe disa rrugë të qytetit të Sarandës janë përmbytur. “BalkanËeb”, raporton se për shkak të reshjeve, pusetat nëpër rrugët e qytetit kanë shpërthyer dhe uji është shpërndarë në rrugë duke vështirësuar kështu lëvizjen e qytetarëve.

Raportohet gjithstu se uji që ka dalë nga pusetat nuk ka shkaktuar probleme në banesa.

Leave A Reply

Your email address will not be published.