Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Durres/ Makina perplas rende drejtuesin e motorrit

Një aksident ka ndodhur vetem pak minuta më parë në vendin e quajtur Fllakë.

Makina tip BenZ ka perplasur një matorr, ku për pasojë është lënduar drejtuesi i motorrit.

I lenduari është dërguar drejt spitalit për të marrë ndihmen e parë nga bluzat e bardha.

Në vendin e ngjarjes ndodhet policia dhe ambulancë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.