VIP

Genta Ismajli publikon fotot dhe e akuzojne per photoshop!

Genta Ismajli është vënë në qendër të komentuesve, pas fotove që ka publikuar së fundmi.

Këngëtarja ka hedhur në Instagram disa foto ku shfaqet shumë seksi dhe në pah nxjerr tiparet e fytyrës.

Këngëtarja duket se e ka tepruar pak me grimin, megjithatë ndjekësit nuk mendojë kështu.

Ata e akuzojnë hapur për photoshop madje ka nga ata që pyesin se kush është.

“Nuk është Genta kjo more”.

“Shumë qenke deformu, të shkon më shumë origjinaliteti”.

“Mes gjithë atyre operacioneve plastike, tash ja paske arrit qëllimit të bëhesh kaq e bukur”.

“Bëj një foto siç je vetë, jo kaq shumë photoshop”.

Këto janë disa nga komentet, të cilat Genta ka preferuar të mos u përgjigjet.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close