Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

E përplas makina në autostradë, vajza shqiptare ndërron jetë në Itali

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Itali.

Mediat italiane raportojnë se një 25-vjeçare me inicalet L.I dyshohet se po udhëtonte me makinën e saj në autostradë Asti-Cuneo kur ndaloi makinën dhe tentoi të kalonte në anën tjetër të rrugës.

Në këtë moment e reja shqiptare është përplasur nga një makinë tjetër.

Ajo u transportua me urgjencë në spital por nuk i mbijetoi dot plagëve të rënda.

Leave A Reply

Your email address will not be published.