Bota

Tha se ndihej e lodhur, gruaja humb jeten papritur

Tha se ndihej e lodhur, gruaja humb jetën papritur në krahët e bashkëshortit
Një grua ka gjetur vdekjen në SHBA pak momente pasi tha se ndihej e lodhur dhe e përgjumur ra në krahët e të shoqit.

Zoe Williams me origjinë britanike ishte shëruar 20 vite më parë për mpiksje të gjakut, por një pikë e mbetur ka qenë vdekjeprurëse për te.

Tragjedia e rëndë ka prekur gjithë familjen ndërsa bashkëshorti i saj akoma nuk e beson dot.

-Ajo tha se ndihej e lodhur dhe u mbështet në kraharorin tim. Pastaj nuk po përmendej dhe kuptova që nuk merrte më frymë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close