Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Cfare po ndodh tek Juventusi? Sarri nxjerr Ronaldon jashte ne minuten e 55

Futbollisti Cristiano Ronaldo u zëvendësua ndeshjen e kaluar të Juventusit dhe në Itali plasën polemikat për një krisje midis tij dhe trajnerit Sarri.

Tekniku duket se tashmë i ka hedhur uji zjarrit pasi portugezi është zëvendësua në minutën e 55-të.

Kurrë nuk kishte ndodhur më parë tek Juventus që ai të largohej në këtë minutë, për më tepër kur ndeshja është 0-0 dhe ekipit i duhet fitorja.

Leave A Reply

Your email address will not be published.