Lajmi i fundit

Perfundon mbledhja e grupit te opozites per reformen zgjedhore

Ka përfunduar mbledhja e grupit të punës së opozitës për Reformën Zgjedhore në selinë e PD.

Në një deklaratë për mediat Oerd Bylykbashi shpjegoi ato se çfarë ishin diskutuar.

Sipas Bylykbashit opozita e ka të qartë planin e saj për të siguruar numërim të saktë të votave, por mbi të gjithë siç theksoi ai është një proces që kërkohet edhe vullnet politik.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close