Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Sherr mes 3 kuneterve ne Berat, 2 prej tyre perfundojne ne pranga

BERAT

Një sherr mes tre kunetërve ka degjeneruar deri në ushtrimin e dhunës dhe përdorimin e mjeteve të forta, ndërkohë që dy prej tyre janë arrestuar.

Ngjarja në fjalë është regjistruar në lagjen “Barikadë” në Berat. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se pas hekurave përfunduan shtetasit me inicialet E.D, dhe J.V, 51 dhe 48 vjeç, si dhe u procedua në gjendje të lirë, shtetasi A.D, 44 vjeç.

Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Berat, për veprën penale “Dhuna në familje”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.