Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Kengetarja e famshme largohet papritur nga muzika

Këngëtarja e famshme Pink ishte e pranishme mbrëmjen e kaluar në eventin “Country Music Associatiom Awards”, së bashku me bashkëshortin dhe dy fëmijët e saj.

Pink rrëfeu për “Entertainment Tonight” sa ka ndërmend të largohet nga muzika për një kohë ende të pacaktuar, pasi ka ndërmend t’i përkushtohet familjes.

Këngëtarja tregoi se u bënë dy vite e gjysmë që punon pa pushuar dhe tashmë është koha që ajo të mbajë fëmijët, ndërsa bashkëshorti t’i dedikohet karrierës së tij.

Leave A Reply

Your email address will not be published.