Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Aksident i frikshem ne Kosove: Kamioni humb ekuilibrin dhe perplas makinen ne lavazh

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditë më parë në magjistralen Prishtinë – Pejë, më saktësisht në Miradi të Epërme.

Aksidenti ka ndodhur si pasojë e shpejtësisë së shpejtësisë të një kamioni pune, i cili duke u munduar të shmang përplasjen me makinën përpara del në shiritin për ngadalësim duke u përplasur me një furgon.

Sic shihet edhe në video, furgoni i goditur përfundon më keq, duke u përplasur një një lavazh. Gjendja e personave që ndodheshin në automjete ende nuk dihet.

Aksidenti ne Miradi Poshtme🤭

Gepostet von Miradi e Poshtme am Freitag, 15. November 2019

Leave A Reply

Your email address will not be published.