Lajmi i fundit

Rama viziton kombetaren para ndeshjes me Francen, tifozet: “Bobo, macja e zeze….”

Kryeministri Edi Rama vizitoi kombëtaren shqiptare të futbollit një ditë para debutimit ndaj Francës.

I shoqëruar nga Presidenti i FSHF-së Armando Duka, Rama takoi futbollistët e kombëtares të cilët te dielen do të luajne përballë kampionëve të botës në fuqi, Francës.

Ndërkohë që ERTV transmetonte live takimin e Ramës me futbollistët, ndjekësit e kanë “masakruar” me komente negative.

Disa nga komentet janë: “Mace e zezë je, po shkele ti aty është njësoj ikur ka zbritur shejtani nga ferri.”

“Kryeministër je tersi më i madh ne atë stadium, të paktën 5 herë ka me humb Shqipëria.”, shkruante nje tjeter.

ERTV Live?: AIR ALBANIA STADIUM – Me të zotët e Shtëpisë së Re të kuqezinjve, të cilën gazeta e njohur italiane TuttoSPORT e quajti “Wembley i Ballkanit”?????⚽⭐

Gepostet von Edi Rama am Samstag, 16. November 2019

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close