Sport

Presidenti Meta sheh ndeshjen me macokun e tij: Me Sashen duke shpresuar

Presidenti Ilir Meta ka publikuar nje foto te momenteve duke pare ndeshjen mes Shqiperise dhe Frances.

Me Sashen duke shpresuar…..shkruan Meta ne postimin ku duket me macokun e tij duke ndjekur nga televiziori ndeshjen e kombetares kuqezi e Francen.

Meta duket se iu referua rezultatit 0-2 ne favor te Frances duke theksuar shpresen se ky rezultat do te perfundoje.

Para ndeshjes, Meta shkruante: Suksese kuqezinjve në sfidën e sotme me kampionët e botës! Forca! Jemi me ju! ⚽??

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close