Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Publikohen te dhenat e termetit 3.6 balle qe tronditi Tiranen

Qendra rajonale e monitorimit te termeteve ka publikuar te dhenat e lekundjeve qe tronditen Tiranen diten e sotme.

Sipas te dhenave, fuqia e termetit ka qene 3.6 balle ne thellesi 10 kilometer nga siperfaqja e tokes.

Epiqendra e termetit mesohet se ka qene 23 km nga Tirana dhe 16 km nga Bulqiza.nderkoha koha kur eshte regjistruar me oren lokale eshte : 10: 09.

Leave A Reply

Your email address will not be published.