Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Momenti kur shembet me tritol godina 5-kateshe ne Shkozet, ishte demtuar nga termeti

Një tjetër godinë e cila paraqiste rrezikshmëri per shkak te demtimeve te marra nga termeti i 26 nentorit ne Durres eshte shembur mesditen e sotme me tritol në zonën e Shkozetit.

Ndërtesa e parë 5-katëshe është shembur ashtu siç ishte planifikuar. Nderkohe forcat xheniere jane duke punuar per të hedhur në erë edhe nje tjeter godinte 5 – kateshe në te njejten zone të Durrësit.

IKMT ka nisur prishjen e godinave qe kane probleme dhe mund te behen rrezik per banoret pas dëmtimeve qe kane marre nga tërmeti i 26 nëntorit

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.