Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Ruhuni nga i ftohti: Temperaturat shkojne me minus sot

Moti parashikohet me kthjellime dhe vranësira kalimtare ne zonat Veriore dhe Qendrore, por temperaturat do të ulen.

Sipas MeteoAlb, pasditja dhe orët e natës do të përmirësojnë gradualisht kushtet e motit në këto zona, por jugu do të jetë nën ndikimin e reshjeve.

Temperaturat e ajrit do të vijojnë të ulen në mëngjes, por do të rriten në mesditë duke u luhatur nga -3°C deri në 16°C.

Era do fryjë lehte në tokë dhe mesatare në det me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi Verilindor duke krijuar në det dallgëzim 3 – 4 ballë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.