Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Edi Rama shperndan videon me mesazhin sensibilizues per viktimat e termetit

Kryeministri Edi Rama ka shperndare ne faqen e tij video mesazhin sensibilizues per viktimat e termetit te 26 nentorit. Video u shpernda me 3 dhjetor nga “Blueberrys Production” dhe po gjen perhapje te madhe ne rrjetet sociale duke pershkruar me se miri jo vetem dhimbjen qe kaloi vendi por edhe solidaritetin pas termetit.

Postimi i Rames:
#TiNukDoJeshKurrëVetëm😢👐🏿🇦🇱
Me një falenderim për dërguesit e panjohur të këtij mesazhi, duke postuar videon e tyre prekëse, i përqafoj dhe u them me plot gojën: Ju dua❤🤗

Përshëndetje z. Edi Rama!

Duke u ndikuar nga tragjedia që ka prekur gjithë Shqiptarinë këto ditë, ne, si një grup të rinjsh që përpiqemi të bëjmë pak art, vendosëm të bënim një video sensibilizuese rreth kësaj teme. Është një video e bërë me shumë dashuri dhe ndjeshmëri dhe po shpresojmë që ta konsideronit për ta shikuar deri në fund, dhe pse jo ta shpërndanit në rrjetin tuaj social.

Faleminderit!

https://e-albania.al/dhuro/

#TiNukDoJeshKurrëVetëm😢👐🏿🇦🇱Me një falenderim për dërguesit e panjohur të këtij mesazhi, duke postuar videon e tyre prekëse, i përqafoj dhe u them me plot gojën: Ju dua❤🤗Përshëndetje z. Edi Rama! Duke u ndikuar nga tragjedia që ka prekur gjithë Shqiptarinë këto ditë, ne, si një grup të rinjsh që përpiqemi të bëjmë pak art, vendosëm të bënim një video sensibilizuese rreth kësaj teme. Është një video e bërë me shumë dashuri dhe ndjeshmëri dhe po shpresojmë që ta konsideronit për ta shikuar deri në fund, dhe pse jo ta shpërndanit në rrjetin tuaj social. Faleminderit!https://e-albania.al/dhuro/

Gepostet von Edi Rama am Mittwoch, 4. Dezember 2019

Leave A Reply

Your email address will not be published.