Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Demtohet pallati, prokurorja qe heton termetin ne Durres, del jashte me gjithe familjen

Prej javes se kaluar prokuroria e Durresit ka nisur hetimet ne lidhje me termetin e 26 nentorit dhe shembjen e disa banesave e objekteve me pasoje humbjen e jeteve te qytetareve.

Ky që shihni në foto është pallati ku jetonte kryeprokurorja e Durrësit, Anita Jella. kryeprokurorja Jella drejton hetimet për tërmetin në Durrës.

TopChannel raporton se sipas banorëve Jella është larguar bashkë me familjen pasi ende nuk është bërë inspektimi i pallatit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.