Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Tjeter pasgoditje nga termeti, ja sa ishte magnituda

Pasgoditjet e tërmetit të 26 nëntorit, vazhdojnë të bien në detin Adriatik por jo me një intesitet të lartë.

Tërmeti më i fundit që ka goditur në brigjet e Adriatikut, 54 kilometra larg Tiranës, dhe 32 kilometra larg Lezhës ishte i fuqise 3.7.

Leave A Reply

Your email address will not be published.