Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Shperthim i forte ne Tirane, demtohet me eksploziv lokali, shpeton pronari

Nje shperthim i forte tritoli ka ndodhur mbremjen e kaliuar ne Tirane. Policia tha se objektiv ka qene lokali ne pronesi te shtetasit M.H ne rrugen “Shyqyri Brari” ndersa ngjarja ka pasur vetem deme materiale.

Tiranë/Informacion Paraprak.

Më datë 06.12.2019, rreth orës 23:55 në rrugën “Shyqyri Brari”, në afërsi të lokalit me pronësi të shtetasit M. H ka shpërthyer një sasi e vogël lënde e dyshuar plasëse, duke shkaktuar vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po vijon punën për zbardhjen e rrethaneve të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.