Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Ra ne greminen e Thethit, shpetohet efektivi i RENEA-s

Fatmirësisht është shpëtuar efektivi i RENEA-s, Bledar Beluli që ra në greminën e Thethit.

Operacioni u krye me sukses nga FNSH-ja e Shkodrës.

Mësohet se efektivi ishte jashtë detyrës dhe po bënte një shëtitje në zonë, në momentin kur u rrëzua.

Leave A Reply

Your email address will not be published.