Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Shpejtesi e frikshme 220 km/h ne Tirane-Elbasan, policia kap shoferin ne Sauk

Policia rrugore ka kapur nje drejtues mjeti qe levizte me shpejtesi te frikshme prej 220 km/ore ne aksin e rruges Tirane-Elbasan, ne Sauk.

Radari 📸 dhe polici👮‍♂ të shpëtojnë jetën.

Vijon të ndodhë në aksin rrugor Sauk – Teg.

221 km/h në aksin Sauk – Teg,🛣✈✈✈✈🙏🙏🙏❗❗❗

Shpjetësi e frikshme që rrezikon seriozisht jo vetëm jetën e drejtuesit të mjetit,🚑 por edhe rrezik potencial për jetën e përdoruesve të rrugës🚑

Stop shpejtësisë,🛫 stop shpejtësisë,🛫 stop shpejtësisë🛫

Respekto rregullat e qarkullimit për të pasur një🏠 destinacion të sigurt.

🚔🚔🛣🚔🚔

Mos shpejto të arrish aksidentin!

Radari 📸 dhe polici👮‍♂ të shpëtojnë jetën.Vijon të ndodhë në aksin rrugor Sauk – Teg.221 km/h në aksin Sauk – Teg,🛣✈✈✈✈🙏🙏🙏❗❗❗Shpjetësi e frikshme që rrezikon seriozisht jo vetëm jetën e drejtuesit të mjetit,🚑 por edhe rrezik potencial për jetën e përdoruesve të rrugës🚑Stop shpejtësisë,🛫 stop shpejtësisë,🛫 stop shpejtësisë🛫Respekto rregullat e qarkullimit për të pasur një🏠 destinacion të sigurt.🚔🚔🛣🚔🚔Mos shpejto të arrish aksidentin!

Gepostet von Policia e Shtetit am Mittwoch, 11. Dezember 2019

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.