Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Te shtena me arme ne Kukes, raportohet per nje te plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Kukës. Sipas asaj që raporton gazetari Enver Doçi, një person është plagosur me armë zjarri në fshatin Kalis.

Grupi hetimor dhe ambulanca janë nisur menjëherë drejt vendit të ngjarjes, ndërsa ende nuk dihen motivet e ngjarjes së rëndë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.