Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Tragjedia ne Librazhd/ Kush jane te rinjte qe u helmuan 5 dite pas marteses

Detaje të reja kanë dalë nga helmimi i çiftit të sapomartuar në Librazhd. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Xhyrë.

Mësohet se dy të rinjtë Olsian Hajdari 27 vjeç dhe Rezarta Hajdari 19 vjeçe janë dërguar të helmuar në spital.

Për fat të keq vajza ka ndërruar jetë, ndërsa 27 vjeçari është në gjendje të rëndë në spitalin e Elbasanit.

Mësohet se të rinjtë ishin martuar këtë të dielë, ndërsa janë të paqarta rrethanat e helmimit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.