Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Detaje te reja/ Konflikt me arme zjarri, raportohet per dy persona te plagosur

Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e ndodhur në qytetin e Vlorës , ku mësohet se në orët e pasdites ka ndodhur një konflikt me armë zjarri.

 

Në fillim u tha për një person të mbetur të plagosur rëndë, ndërsa tashmë raportohet se janë dy persona të plagosur.

Ngjarja sipas burimeve nga terreni ka ndodhur në lagjen ‘Kushtrimi’ në Vlorë

 

Ngjarja ka ndodhur brenda një lokali, ndërkohë që nuk dihen ende motivet dhe autorët.

 

Personat e plagosur janë dërguar në spital.

 

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.