Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Dy këngëtarët meshkuj puthen në buzë në mes të skenës së Sanremos

Këngëtari Tiziano Ferro dhe komendiani, këngëtari e prezantuesi televiziv Fiorello janë p uthur në b uzë mbrëmjen e katërt të “Sanremos”.

Dyshja performuan bashkë këngën “Finalmente tu” dhe përfunduan performancën me një pu thje në b uzë.

Me këtë veprim Tiziano dhe Fiorello treguan se mes tyre ka paqe dhe dashuri, pas thashe themeve që qarkulluan në rrjet sipas të cilave marrëdhënia e tyre ishte e tensionuar.

Pas pu thjes, Tiziano Ferro i kërkoi falje bashkë shortit të tij: “Më fal Victor”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.